Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Bohoslužby Archy on-line + videokonference

Bohoslužby Archy on-line + videokonference

Rádi vás zveme k nedělnímu online setkání

živé videopřenosy nebo i starší nahrávky nedělních bohoslužeb sledujte na YouTube kanálu Archy

Církev je o tom, že se shromažďují lidé, kteří Bohu důvěřují, i ti, kteří takovou naději zatím hledají. Myslíme si, že to je vzácná a úžasná věc. Jsou však i situace, kdy není možné se shromáždit. A v těch chvílích nám může pomoci živý přenos, dokud se znovu nebudeme moci opět shromáždit.

Doufáme, že vám přímý přenos našeho nedělního setkání bude sloužit tímto způsobem. Sice to nikdy nedokáže nahradit skutečné setkání, ale jako krátkodobé řešení nám to může pomoci. Doufáme, že pro vás bude užitečné se k nám v neděli v 9:30 připojit.

Po přenosu bychom od 11:00 chtěli na cca 30 minut pokračovat v rozhovoru o tom, co jsme slyšeli v kázání. Proto připravujeme videokonferenci pro všechny zájemce, kteří se k tomu chtějí připojit a mluvit o tom s druhými.

Odkaz pro videokonferenci v neděli od 11:00 zde: https://meet.jit.si/VideokonferenceNedele-PardubickaArcha

Odkaz pro videokonferenci dětí Archy v neděli od 11:30 zde: https://meet.jit.si/SetkaniProRadost-detiZpardubickeArchy

(Videokonference bude probíhat na platformě jitsi.org, není potřeba nic instalovat. Kliknete na odkaz a potom případně ve vašem prohlížeči potvrdíte použití kamery a mikrofonu /pokud se na to prohlížeč zeptá/ v dalším kroku můžete zadat (ale nemusíte) své jméno a kliknete na Join meeting a je to).