Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Víkendový prodloužený pobyt Archy

Víkendový prodloužený pobyt Archy

příležitost poznávat lidi i Boží příběh lásky

Zveme Vás na víkendový prodloužený pobyt Archy. Bude probíhat 25. – 28. září 2021 v pěkném prostředí rekreačního zařízení Tramtáryje (https://tramtaryje.cz/).

Hlavním záměrem je prožít napříč generacemi pěkné chvíle, ve kterých se lépe poznáme. A to skrze výlety, aktivní odpočinek, rozhovory, hry, společné chvály i otevírání příběhů lásky v biblické knize Rút.

Byli bychom rádi, abyste z prodlouženého víkendu odjížděli odpočatí, ale i s pocitem, že jsme se navzájem o trošku víc poznali, že jsme prohodili pár slov s novým člověkem a že jsme inspirováni následovat Ježíše. Pokud chcete společenství Archy poznat trochu osobněji, je to víkend jako stvořený pro vás. V areálu je k dispozici i venkovní bazén (to se ale uvidí podle počasí). Jde prostě o to, abychom byli jako různé generace společně, mladší i starší pohromadě.

Ubytování je možné zvolit buď ve zděné budově, kde jsou pokoje nebo v chatkách. Ve zděných budovách je společenský prostor, sdílené sprchy a záchody. Chatky WC nemají.

V sobotu začínáme obědem, v úterý obědem končíme. Pokud je pro vás problém pondělní škola nebo práce, je možnost si do Pardubic na pondělí odskočit a vrátit se, protože je rekreační zařízení vzdáleno jen 25 km od Pardubic.

Přihlašování a cena

Přihlašovat na pobyt se můžete v kanceláři Archy, mailem na pardubice@cb.cz nebo telefonicky. U přihlášení je potřeba uvést kolik lidí, jakého věku přihlašujete, od kdy do kdy si objednáváte ubytování (pokoj/chatka) a stravu. Pokud si nebudete objednávat celý pokoj/chatku, pak jestli si přejete pokoj s někým sdílet (tím se vám cena bude snižovat, pokud se najde někdo, komu by to také vyhovovalo).

Cena za pokoj (5 lůžek; z toho 2 lůžka jsou na nahoře na palandě) a den je 700 Kč. Pro ubytované jsou k dispozici prostěradla. Ubytování prosí, aby si lidé vzali spacáky a polštářek. Pro ty, kteří nemají, mají k dispozici omezený počet lůžkovin za příplatek 100,- Kč na pobyt. Mála chatka, kde jsou 4 lůžka stoji 600,- Kč a den. Dále se účtuje pobytový poplatek obci 4,- Kč osoba a den.

Plná penze na den pro účastníky do 10-ti let je 210,-Kč. Do 15-ti let je 235,-Kč a nad 15 let je 255,- Kč. Ceny stravy jsou na https://tramtaryje.cz/strava/

Příklad kalkulace ceny pro 5ti člennou rodinu za celý pobyt od soboty do úterý (2 dospělí a 3 děti do 15 let) je tedy: 3 x 700 ubytování za pokoj 2100,- + 80,- pobytový poplatek. Strava: 865,- Kč za dospělého (sobota oběd až úterý oběd, včetně) a 800,- za dítě do 15 let (sobota oběd až úterý oběd, včetně). 865 x 2 dospělí a 800 x 3 děti, tj. celkem za jídlo 4 130,- Kč. Celkem za pobyt i s plnou penzí za celou rodinu je 6 310,- Kč

Příklad kalkulace ceny pro 2 dospělé lidi sami v chatičce. 3 x 600,- ubytování + 32,- pobytový poplatek. Plná penze 865,- Kč za dospělého (sobota oběd až úterý oběd, včetně), tj. celkem za oba i s plnou penzí 3 562,- Kč.