Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Manželské večery

Manželské večery

Osm setkání, která manželským / partnerským párům pomáhají investovat do jejich vztahu a vybudovat pevné manželství

Co je kurz Manželské večery?

Osm setkání, každý pár u svého stolečku s občerstvením ze švédských stolů. Po přivítání následuje praktická promluva na jedno z témat kurzu. Jednotlivými tématy nás provedou manželé Nicky a Sila Leeovi z Velké Británie. Kurz přináší i rozhovory se světoznámými experty (Gary Chapman - Jazyky lásky, Henry Cloud - Hranice, Sue Johnsonová - Emoce) i s 23 manželskými páry z celého světa.

V úplném soukromí, u malých stolků pouze pro dva, spolu sami prodiskutujete téma večera pomocí otázek z příručky kurzu. Součástí kurzu není skupinová diskuse, o svém vztahu nemusíte nikomu nic říkat. Jádrem večera jsou cvičení v příručkách, kterými jsou jednotlivé tematické promluvy proloženy. Tato cvičení Vás povedou k hlubší diskusi ve dvojici o tématech, na která někdy ve spěchu všedního dne nezbývá čas. Snažíme se vytvořit takové prostředí, abyste měli jistotu, že váš rozhovor nikdo další nezaslechne. V pozadí hraje hudba.

Pro koho jsou Manželské večery?

Pro každého, kdo chce své manželství zlepšit - tedy pro manželství pevná i manželství, která zápasí. Na každém vztahu je co zlepšovat.

Pro každého, bez rozdílu životní filozofie - kurz vychází z principů křesťanské lásky a je určen každému páru.

Témata jednotlivých večerů

Pevnější spojení

Umění komunikace

Řešení konfliktů

Síla odpuštění

Vliv rodiny

Dobrý sex

Láska v akci

Závěrečné setkání

Aktuální kurz

Informace k aktuálnímu kurzu najdete na https://www.archapardubice.cz/novinky/