Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Rádi vás uvidíme, prostě přijďte takoví, jací jste.

Myslíme to vážně, rádi vás uvidíme.

Chtěli byste se o Bohu dovědět více? Jste v oblasti Pardubic noví? Nebo se prostě jen chcete podívat? Archa je otevřená pro všechny. Toužíme, aby se z hostů stávali přátelé.

Kde vás najdu?

Setkáváme se pravidelně každou neděli v 9:30 v Arše, tedy budově v pardubických Polabinách na Lonkově 512. (mapa je na stránce Kontakty)

Jak nedělní bohoslužba probíhá?

Nedělní bohoslužba trvá přibližně 90 minut. Kromě společných písní, můžete naslouchat Božímu slovu prostřednictvím čtení a srozumitelného vyučování z Bible. Po skončení bohoslužby můžete zůstat na kávu a strávit čas v neformálních rozhovorech. Jak bohoslužba vypadá, můžete zjistit i skrze živé vysílání bohoslužeb z Archy a záznamy na YouTube kanálu Archy.

Jak se mám obléct?

Najdete mezi námi pány v bílé košili, ale i mladé v riflích. Oblek a kravatu klidně můžete nechat doma. Postačí slušné oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně.

Kde mohu parkovat?

Těsně u Archy je parkoviště, nicméně je přes víkend dost plné (jako na každém sídlišti).

Do Archy na kole?

Ano, můžete přijet na kole, před Archou je dostatek stojanů na kola. Za Archou je cyklotrasa.

Mohu přijít i se svými dětmi?

Ano, děti jsou vždycky vítané. Pro děti je v průběhu bohoslužeb připravený souběžný program (nedělní besídka) a nejmenší děti s rodiči v Arše najdou i dětský koutek.

Obáváte se, že vaše malé dítě nevydrží v klidu v průběhu celých bohoslužeb? Máme připravenou místnost pro rodiče s dětmi.

Jste v Pardubicích nebo okolí noví?

Pokud jste v Pardubicích nebo okolí noví, vítáme vás. Když máte chuť poznat místní lidi, přijďte v neděli nebo na některou z aktivit, která vás zaujala. Vždycky budete vítáni.

Máte otázky?

Chtěli byste se s někým osobně setkat? Chcete se jen dozvědět více? Rádi si s vámi popovídáme. Můžete nám zavolat, poslat e-mail nebo zprávu prostřednictvím různých sociálních sítí:

Kontakty na jednotlivé lidi z vedení Archy

YouTube kanál Archa Pardubice

Facebook Archa Pardubice

Instagram Archa Pardubice

Je Archa otevřená v průběhu týdne?

Archa není otevřená jen v neděli, ale v průběhu týdne v Arše probíhá celá řada aktivit. Chceme být užitečnými našemu okolí v mnoha oblastech: práce s dětmi i mládeží, podpora manželství i seniorů. Vybrat si z nabídky můžete na stránce: co děláme.

Dobrá zpráva

Bible nám ukazuje, že jsme jako lidé tak ztracení a zranění, že si nedokážeme sami pomoci. To možná nezní jako dobrá zpráva, ale přece je, protože Bůh ve své dobrotě přišel na zem, aby nás hledal a zachránil nás… Boží zájem a lásku vidíme v osobě Ježíše Krista. Hloubku i šířku Boží lásky chceme při našich setkáních objevovat.