Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Rádi vás uvidíme, prostě přijďte takoví, jací jste.

Myslíme to vážně, rádi vás uvidíme.

Chtěli byste se o Bohu dovědět více? Ať už jste věřící nebo zatím hledající, rádi vás uvidíme. Jste v oblasti Pardubic noví? Nebo se prostě jen chcete podívat? Archa je otevřená pro všechny.


Církev bratrská Archa v Pardubicích je otevřeným místem, kam může přijít kdokoliv, bez ohledu na věk, vzdělání, nebo styl oblékání, a společně s námi hledat cestu k Bohu. Rádi vás uvidíme!

Kde vás najdu?

Setkáváme se pravidelně každou neděli v 9:30 v Arše, tedy budově v pardubických Polabinách na Lonkově 512 (mapa je na stránce Kontakty).

Jak nedělní bohoslužba probíhá?

Nedělní bohoslužba trvá přibližně 90 minut. Kromě společných písní, můžete naslouchat Božímu slovu prostřednictvím čtení a srozumitelného vyučování z Bible. Po skončení bohoslužby můžete zůstat na kávu a strávit čas v neformálních rozhovorech. Jak bohoslužba vypadá, můžete zjistit i skrze živé vysílání bohoslužeb z Archy a záznamy na YouTube kanálu Archy.

Jak se mám obléct?

Najdete mezi námi pány v košili, ale i mladé v riflích. Oblek a kravatu klidně můžete nechat doma. Stačí oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně.

Kde mohu parkovat?

Těsně u Archy je parkoviště, nicméně je přes víkend dost plné (jako na každém sídlišti).

Do Archy na kole?

Ano, můžete přijet na kole, jsme přeci v Pardubicích, před Archou je dostatek stojanů na kola. Za Archou je cyklotrasa.

Mohu přijít i se svými dětmi?

Ano, děti jsou vždycky vítané. Pro děti je v průběhu bohoslužeb připravený souběžný program (nedělní besídka) a nejmenší děti s rodiči v Arše najdou i dětský koutek.
Obáváte se, že vaše malé dítě nevydrží v klidu v průběhu celých bohoslužeb? Máme připravenou místnost pro rodiče s dětmi.

Jste v Pardubicích nebo okolí noví?

Pokud jste v Pardubicích nebo okolí noví, vítáme vás. Když máte chuť poznat místní lidi, přijďte v neděli nebo na některou z aktivit, která vás zaujala. Vždycky budete vítáni.

Máte otázky?

Chtěli byste se s někým osobně setkat? Chcete se jen dozvědět více? Rádi si s vámi popovídáme. Můžete nám zavolat, poslat e-mail nebo zprávu prostřednictvím různých sociálních sítí:
Kontakty na jednotlivé lidi z vedení Archy

YouTube kanál Archa Pardubice
Facebook Archa Pardubice
Instagram Archa Pardubice
Spotify Archa Pardubice

Je Archa otevřená v průběhu týdne?

Archa není otevřená jen v neděli, ale v průběhu týdne v Arše probíhá celá řada aktivit. Chceme být užitečnými našemu okolí v mnoha oblastech: práce s dětmi i mládeží, podpora manželství i seniorů. Vybrat si z nabídky můžete na stránce: co děláme.

Dobrá zpráva

Bible nám ukazuje, že jsme jako lidé tak ztracení a zranění, že si nedokážeme sami pomoci. To možná nezní jako dobrá zpráva, ale přece je, protože Bůh ve své dobrotě přišel na zem, aby nás hledal a zachránil nás… A skrze Jeho záchranu léčil i naše zranění. Boží zájem a lásku vidíme v osobě Ježíše Krista. Hloubku i šířku Boží lásky chceme při našich setkáních objevovat i zažívat.