Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Konference obnovy, vnitřní proměny a uzdravení

Konference obnovy, vnitřní proměny a uzdravení

Pozvání na konferenci s názvem "Jak Ježíšova láska uzdravuje naše zranění a vztahy"

Konečně je to tady! Už před dvěma lety jsme pro vás připravovali konferenci s názvem "Jak Ježíšova láska uzdravuje naše zranění a vztahy". Dva roky po sobě jsme ji kvůli nepříznivé covidové situaci museli zrušit. I proto jsme letos termín konference posunuli už na září, abychom snížili riziko další kolize s případným zhoršením epidemiologické situace.

Zkrátka jdeme do toho! A zveme vás na jistě podnětná setkání se zahraničními učiteli. Z Holanska k nám přijedou Tony Kalma a Eddy de Pender a ukáží nám Ježíšovu lásku jak ji možná neznáme. Je to příležitost pro každého, kdo touží Ježíše pozvat do svých zranění a bolestí, případně pro každého, kdo potřebuje v této oblasti vystrojit, aby mohl lépe sloužit lidem ve svém okolí.

Začínáme v pátek 23. září v půl šesté odpoledne registrací a končíme v neděli bohoslužbou a posledním odpoledním seminářem v půl třetí odpoledne. Ideální je absolvovat konferenci celou, ale je možné přijít nebo přijet i jen na některou její část. Konferenční poplatek ve výši 300 Kč se platí za celou konferenci, za pátek se platí 100 Kč a za sobotu 200 Kč. Neděle je již zdarma.

Zájemce prosíme, registrujte se nejpozději do 21. září na e-mailové adrese spolek.immanuel@gmail.com.

Další info na https://cbtabor.cz/