Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Oznámení

Oznámení

Aktuální informace z Archy

Informace z ARCHY -  neděle 12. září 2021

Rádi vás v Arše uvidíme, třeba už tuto neděli v 9:30 nebo na jiné akci.
Pro účast na bohoslužbách zůstávají v platnosti protiepidemická opatření, tedy rozestupy, respirátor uvnitř a desinfekce u dveří.

 

Živé přenosy i záznamy bohoslužeb najdete na stránkách Archy a videa na YouTube kanálu Archy 


Tuto neděli bude vysluhována večeře Páně a bude vyprošováno požehnání pro Matěje Bezoušku.

 

Příští neděli 19. září proběhnou v rámci bohoslužby křty a přijímání nových členů.

 

Od září je opět servírována nedělní káva po bohoslužbě. Přidat se do týmu můžete tak, že si vyberete datum a zapíšete se k němu na nástěnce v Arše.

 

Modleme se za zdárný rozjezd pravidelných sborových aktivit.

 

25.-28. 9. 2021 proběhne VÍKENDOVÝ POBYT ARCHY v pěkném prostředí rekreačního zařízení Tramtáryje. Hlavním záměrem je prožít napříč generacemi pěkné chvíle, ve kterých se lépe poznáme. A to skrze výlety, aktivní odpočinek, rozhovory, hry, společné chvály i otevírání příběhů lásky v biblické knize Rút. Poslední možnost přihlášení je tuto neděli. Přihlašovat se můžete Martinu Hambálkovi nebo v kanceláři sboru. Podrobnější informace týkající se přihlašování, ubytování a stravy najdete na webových stránkách Archy na VÍKENDOVÝ POBYT ARCHY.

 

Přečtěte si prázdninový modlitební a informační dopis od Iriny Klimové z Ukrajiny.

 

Další akce i novinky jsou průběžně doplňovány na web Archy do sekce novinky a kalendáře Archy, který je na stejné stránce.

 

Prosíme o modlitby za nemocné a potřebné.

 

Pokud jste sami nemocní nebo procházíte těžkým obdobím a chcete, abychom se za vás modlili, dejte to prosím vědět kazateli Romanu Neumannovi nebo kontaktujte kancelář sboru. Kontakty zde.

 

Připravujeme:

- Kurz Alfa – zahajujeme 29. září 2021. Pozvánky jsou k dispozici v Arše, elektronická pozvánka určená k rozesílání je v příloze mailu. Prosíme o modlitby i o aktivní zvaní ve vašem okolí. Upozorňujeme, že 1. večer se kvůli úternímu státnímu svátku bude konat výjimečně ve středu, další večery budou už tradičně v úterky.

- Členské shromáždění se sboru se bude konat v neděli 3.10.2021 v 11:30.

 

Uvažujete o křtu nebo o členství v Arše? Pokud byste si rádi popovídali o křtu nebo členství v Arše, můžete oslovit kazatele Romana Neumanna nebo některého ze starších sboru.